🎓Изпратихме третокласниците от 76. ОУ „Уилям Сароян“ в заслужена ваканция!
🎓 Изпратихме третокласниците от 76. ОУ „Уилям Сароян“ в заслужена ваканция! Пожелаваме им весело, безгрижно и изпълнено с игри, приключения и незабравими спомени лято! ☀️🌈
🎶 Третокласниците бяха подготвили разкошно тържество за своите родители, изпълнено с много песни, стихове и танци, които донесоха радост и вълнение на всички присъстващи! ❤️
🌷 С благодарност към госпожа Мая Димова, техният класен ръководител, за всеотдайността, грижите и подкрепата през учебната година! 💐
#76ОУ #Третокласници #ВеселоЛято










